התערוכה הבינלאומית של קלוד מונה -לראשונה בישראל!

27.01.23 עד 27.01.23
יום שישי, בין השעות 10:00-15:00
פתוח להרשמה עד 19.01.22
הדפס אירוע

CLAUDE MONET  - קלוד מונה  - התערוכה 

**קבלת הכרטיסים בקופות לפי השם שהוזן במהלך ביצוע ההזמנה**

אזל המלאי!!

על התערוכה

תערוכת האמנות שכבשה את העולם מגיעה גם אלינו, אחרי שלמעלה מ- 5 מיליון איש ברחבי העולם כבר התאהבו, תערוכת קלוד מונה הבינלאומית נוחתת לראשונה בישראל!
היכונו לחוויה עוצרת נשימה, ובואו להכיר את יצירותיו המופלאות והמרתקות ביותר של האמן הידוע בעולם, ממייסדי ומובילי זרם האימפרסיוניזם באמנות קלוד מונה. התערוכה שתגיע לישראל הינה התערוכה הרשמית הבינלאומית, והיא תכלול למעלה מ- 300 מיצירותיו המוכרות והמרתקות של האמן המוערך. מעבר ליצירותיו המופלאות ורפליקות  של האומן הנודע, מובא סיפור חייו של מונה בתערוכה שמתחילה מביתו עוברת דרך האטלייה שכל כך טיפח והשקיע מזמנו, דרך סיפור חייו והסיפורים המעניינים שמאחורי ציוריו.

האומנות של מונה מצטרפת לסימפוניה של צלילים, ציטוטים, אורות וצבעים המשולבים בתערוכה ומאפשרים חוויה רב-חושית ובלתי נשכחת של פעם בחיים.

התערוכה תתפרש על פני שטח של 1000 מ”ר, ומיובאת לישראל בהשקעה של למעלה מ5 מיליון שקלים. על הבאת התערוכה והפקתה בישראל אמונות חברת הדרן יזמות והפקות וקבוצת פורום הפקות שהפיקו יחד בישראל בין היתר את תערוכת פרידה קאלו בקיץ האחרון, VAN GOGH, סלבדור דאלי, CHICAGO, בריאן אדמס ועוד.

תעברו מחלל המדמה את האגם המפורסם מהציור של מונה עם גשר החבצלות שעולה מעל האגם (גשר שהקהל יעבור בו).

ומשם לIMMERSIVE חלל הקרנה ב- 360 מעלות (בדומה לתערוכת הענק של ואן גוך), המשלב בהקרנה יוצאת דופן בשילוב צלילים ציטוטים ועוד חוויה רב חושית הכוללת את כל יצירותיו, אמירותיו וסיפור חייו.

מתחם VR (מציאות מדומה) –
כניסה חד פעמית לעולמו של קלוד מונה במשקפי VIRTUAL REALITY, חוויה שאסור לפספס!

מתחמי צילום ומתחם אינטראקטיבי של SKETCH & POST בו יכירו המבקרים לעומק את ציוריו של האמן, יזכו להעניק להם חיים בדרכם הייחודית ולהעלות את הציור על קיר גדול.

אוסקר קלוד מונה, (1840-1926) היה צייר צרפתי, ממייסדי ומובילי זרם האימפרסיוניזם באמנות. מונה צייר בעיקר נופים כפריים ועירוניים, בנסותו לחקות את האופן שבו העין קולטת את הנגלה לפניה, בטכניקה של מעין רישום מהיר בצבע, משיחות מכחול קצרות ועתירות צבע ושימוש בצבעים משלימים. מונה צייר עד רגעיו האחרונים. ב- 1912 מונה אובחן כסובל מ’קטקרט’ בשתי עיניו. הוא חשש לעבור ניתוח להסרת ה’קטרקט’ בשל הסיכון לעיוורון מוחלט ואי יכולת לצייר, אך בינואר וביולי 1923 הוא עבר ניתוחים בשתי עיניו, וזכה מחדש בחלק מראייתו וחזר לצייר.

 

מיקום ופרטים

יום שישי, 27.01.2023 בין השעות 10:00-15:00
מועד אחרון לרישום 19.01.2023 או עד גמר המלאי

כתובת: מתחם התרבות והחדשנות החדש של ישראל The cube-מפרץ שלמה 66, חולון

קבלת הכרטיסים בקופות לפי השם שהוזן במהלך ביצוע ההזמנה

מחירים (לאחר סבסוד)

מחיר חבר מועדון
מחיר לחבר מועדון: 50 ש”ח

נלווים – מוגבל עד 1 נלווה בוגר
מחיר נילווה: 65 ש”ח

הערות

המלאי מוגבל.
יש לקחת בחשבון אפשרות ביטול בגין הנחיות משרד הבריאות.

ביטול ללא עלות יתקבל עד 4 ימים לפני מועד הפעילות. לאחר מועד זה ביטול בחיוב מלא.

לתשומת לבכם : הזכאות אינה ניתנת להעברה. מעת לעת תיערכנה בדיקות מדגמיות.
במידה ויתגלה מקרה  של העברת הזכאות, החברות של המהנדס/ת תושעה לזמן בלתי מוגבל.

 

 

לפרטים נוספים

מחוז תל אביב והמרכז
מועדון מחוז מרכז
03-5205820
shachar@eng.org.il